4Yapraklıyonca Bahçesinden Natürel Sızma Zeytinyağı

4yapraklıyonca Bahçesinden Natürel Sızma Zeytinyağı sağlık bileşenleri açısından 614 Toplam Biofenol ile (tyrosol cinsinden) sağlık bileşenlerinin zenginliğini analizle kanıtlamış ve 2022 Muğla İl Tarım Müdürlüğü’nün Natürel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışmasında Altın Madalya kazanmış bir zeytinyağıdır.

Zeytinyağım, minicik bir bahçedeki 10 ağaçla aile arasında hasat, aile-eş-dost arasında sıkım, tadım, paylaşım derken bugünleri gördü.
Yalıkavak’daki evimizin bahçesindeki 10 zeytin ağacımın hasadını yapıp kusursuz bir zeytinyağ elde etmek için butik ve kusursuz üretim yapan Sevgili Zeytin Dostum TUAY Zeytinyağı fabrikası bana ve bir avuççuk olan zeytinlerime sıkım olacağını gönülden verdi ve az demeden, kalitesine ve hiçbir kimyasal dokundurtmadan özenle büyüttüğüm ağaçlarımızın zeytinlerinin sıkımına destek oldu.

Derken, dedemden babama yadigar kalan ve babamı kaybettikten sonra Dünya koşulları bizi zorlayınca iki kardeş eğitimimize en büyük kaynak ve destek olan kaybettiğimiz zeytinliklerimizi yerine, nihayet geçtiğimiz sene, Zeytinin Cenneti olan Milas, Bafa Şenköy’de bir zeytinliğimiz oldu…

🌿Her bir zeytin ağacımın ömrüne, var senesi yok senesi demeden cömertçe her daim dallarından taşan meyvesi memecik zeytinimize bereket; tek dal incitmeden elle hasat yaptık
🌿Hasatta zeytin emekçilerimizin kadın/erkek ayırmadan haklarını eşit gözeterek zeytinlikten fabrikaya yolla çıktık
🌿Kusursuz, ziyansız, doğaya, kurda kuşa aşa, insana, hayata saygıyla üretim yapan ödüllü @tuay.zeytininefendisi tesisinde sıkım şansımız oldu
🌿614 Toplam Biofenol ile sağlık bileşenlerimizin zenginliğini analizlerle kanıtladık

Ömürlük hayalim, butik zeytinyağım bugün itibari ile sınırlı sayıda, dükkanı sadece özenle seçilmiş ürünlerle haklı nam salmış @zeytinlikbodrum da tadına varıp derman bulmak isteyenlerle buluşmaya hazır. Türetici olmaya, etiğe değer veren nice markayla yan yana yer almak ne büyük onur!

☎️ Bodrum dışında yaşayan kusursuz zeytinyağı severler de
0532 463 0669 numaralı telefondan Zeytinlik Bodrum’a siparişlerini verebilirler.

Her bir zeytin ağacımızın dikiminden bugüne hikayelerini yazdım. Hasatlarımızı sizlerle canlı paylaştım. “Zeytin Ağaçlarıyla Ege’de kökler saldım kendime” diye hayalimin aşkına kitap yazdım.

Şişelere dolum tarihimiz dahi sihirli rakamlara denk geldi.
❤️Bana kalpten zeytin dostluğuyla sonsuz bilgi, eğitim, farkındalık, üretim, marka olma yolu açan Eşsiz Zeytin Dostlarım, Tadım Uzmanlarımız, üreticilerin hası ve Bafa Koop ortaklarım imecemize varlığınıza sağlık.
Zeytin ömürlü olalım!

Logomuz ayrı bir masal. Fikrimi çizimi ile imzam kılan dostum @pinomino rafta gören çocuklar annelerine “ben bu zeytinyağını istiyorum” diyormuş, daha ne diyeyim.
🍀❤️🌿🐝
Bugünler ben ve ailem için tarihi bir gün.
Canım Ailem, hasretlerimize değdi.
Bunca senelik sabır ve desteğinize teşekkür ederim.
🍀❤️🌿🐝

Satın Almak İçin bu adresten iletişime geçebilirsiniz.