• YAZAR / KOŞAR / KONUŞMACI / ARI SEVER

Gerçekleştirdiği Sosyal Sorumluluk Projeleri

Anadolu Arıları

Türkiye’de bir ilk Dünya’da da benzeri olmayan arıların sağlıklı bir şekilde ve kendi doğaları nasıl gerektiriyorsa öyle yaşamlarına devam etmelerini amaçlayan “Anadolu Arıları Projesi’nin fikir annesi ve kurucusudur.
Anadolu Arıları Projesi kapsamında, TOG ile birlikte, arılar hakkında farkındalık yaratmak adına, Arı Sevgisi eğitimleri düzenlemektedir. Bu bağlamda bugüne kadar 60’a yakın gence eğitim verilerek, Türkiye’nin 27 ilinde çalışmalara başlanmış ve halen devam edilmektedir.

Sultans of Dubai Kurucusu

Dubai’de yerleşik Türk kadınlarını bir araya getiren, ve bugün 2000 kadının üyesi olduğu iletişim platformun kurucusudur. Sultans of Dubai Grubu’ndan oluşan gönüllü kadınların katkılarıyla 9 senedir Dubai’de 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, Dubai Otizm Merkezine destek sağlanmıştır.

TOG

TOG için sağladığı toplam bağış: 149bin 247TL

TEGV

TEGV için sağladığı toplam bağış: 321bin174TL. Yaklaşık 4000 Çocuğun eğitimine katkı.

TEGV

TEGV Van Erciş Adım Adım Öğrenim Birimi’nin açılışına katkı

TOFD

TOFD için sağladığı bağışlarla 15 engelli vatandaşımızın akülü tekerlekli sandalye sahibi olmasına imkan sağladı

TEMA

TEMA ile yürüttüğü çalışma ile Urla Kadıovacık’da adı Yonca Tokbaş Ormanı, diğeri de Balıkesir’de Umut Ormanı olmak üzere toplam 5672 ağaçla, 2 ormanı doğaya kazandırmıştır.

Çöp Toplama Kampanyası, Bodrum

Bodrum Yalıkavak Beldesi’ni farkındalığa çağırarak, Belediye, Palma Life Oteli ve halk ile birlikte, bölgede çöp toplama kampanyası düzenlemiştir.

Zeytin Ağacı

Zeytin Ağacı konusunda gösterdiği hassasiyetle, yazdığı yazılar ve katıldığı panellerle Zeytin Dostları tarafından, Zeytin Elçisi olarak anılmaktadır.