Gerçekleştirdiği Sosyal Sorumluluk Projeleri
Arı Sevgisi

Anadolu Arıları

Türkiye’de bir ilk, Dünya’da da benzeri olmayan bir modelle, arıların köleliştirilmeden, sağlıklı bir şekilde yaşam amaçlarına devam edebilmelerini amaçlayan “Anadolu Arıları Projesi’nin ve “ARI SEVGİSİ” eğitimlerinin fikir annesi, marka hakkı sahibi ve kurucusuyum.
Anadolu Arıları Projesi kapsamında, Toplum Gönüllüleri Vakfı ile birlikte, arılar hakkında farkındalık yaratmak adına, Arı Sevgisi eğitimleri düzenliyorum. Bu bağlamda bugüne kadar yüzlerce gence eğitim vererek, Türkiye’nin her yerinde, 35’den fazla ilde çalışmalara başlanmış ve halen devam edilmektedir.

Sultans of Dubai Kurucusu

Dubai ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde yerleşik Türk kadınlarını bir araya getiren, ve bugün 5000’den fazla kadının üyesi olduğu iletişim, yüreklendirme, ağlar ve bağlar platformunun kurucusudur. Sultans of Dubai Grubu’ndan oluşan gönüllü kadınların katkılarıyla onlarca yıldır Dubai’de 23 Nisan Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, Dubai Otizm Merkezinde Otizimli Çocuklara bir oyun odası kurulmuş; TEMA ile bir orman kurulmuş, TEGV’de Binlerce çocuğun eğitimine katkı ve destek sağlanmıştır.

TOG

TOG için sağladığı toplam bağış: 149bin 247TL

TEGV

TEGV için sağladığı toplam bağış: 321bin174TL. Yaklaşık 4000 Çocuğun eğitimine katkı.

TEGV

TEGV Van Erciş Adım Adım Öğrenim Birimi’nin açılışına katkı

TOFD

TOFD için sağladığı bağışlarla 15 engelli vatandaşımızın akülü tekerlekli sandalye sahibi olmasına imkan sağladı

TEMA

TEMA ile yürüttüğü çalışma ile Urla Kadıovacık’da adı Yonca Tokbaş Ormanı, diğeri de Balıkesir’de Umut Ormanı olmak üzere toplam 5672 ağaçla, 2 ormanı doğaya kazandırmıştır.

Çöp Toplama Kampanyası, Bodrum

Bodrum Yalıkavak Beldesi’ni farkındalığa çağırarak, Belediye, Palma Life Oteli ve halk ile birlikte, bölgede çöp toplama kampanyası düzenlemiştir.

Zeytin Ağacı

Zeytin Ağacı konusunda gösterdiği hassasiyetle, yazdığı yazılar ve katıldığı panellerle Zeytin Dostları tarafından, Zeytin Elçisi olarak anılmaktadır.